Приветствую Вас Гость
Среда
09.07.2025
14:52

Усе про ремонт і будівництво

Меню сайта
Категории каталога
Мои статьи [28]
Форма входа
Поиск
Друзья сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Главная » Статьи » Мои статьи

Про будови й будівництво

 

Різновид будівельної цегли полегшена пустотіла цегла, застосовувана для виготовлення легких внутрішніх стін, кладки з підвищеною теплоізоляцією. Виготовляють його з поздовжніми каналами й поперечними. Ця цегла легше звичайного. Розмір вертикально-дірчастої цегли часто набагато більше звичайного.  Необпалений камінь. Найбільш відомий із цієї групи силікатна цегла. Його виготовляють із вапна й кварцу (піску). Колір цегли від білого до ясно-сірого. Силікатна масивна цегла має такі ж розміри, як і цегла обпалений. Гранична напруга на стиск 100-150 кгс/див2.

 

У поперечному перерізі може мати до 25% площі наскрізних пор, вертикальних стосовно поверхні лежання й сужающихся до неї.  Силікатна тверда цегла має такі ж розміри, як і силікатна звичайний, однак нижня межа його міцності на стиск становить 250 кгс/див2. Силікатна порожня цегла (мал. \Л,г) має некрізні отвори  вони не досягають верхньої поверхні. Його міцність 50-150 кгс/див2. Поряд із силікатною цеглою застосовують і інші необпалені камені. Пустотілі блоки виготовляють на мінеральних пористих заповнювачах, зв'язаних цементом. Для кращої теплоізоляції передбачені повітряні камери (відкриті в одну сторону), спрямовані по вертикалі до базової площини. Міцність на стиск 25-50 кгс/див2.

 

Для пристрою дверних і віконних прорізів застосовують спеціальні пустотілі блоки). Стеновые блоки з газобетону затвердевают в автоклаві й одержують пористу структуру в результаті спучування цементного тесту при введенні в нього. Головні складені компоненти: пісок, вапно, портландцемент. Міцність на стиск 20-80 кгс/див2. Маса їх залежно від розмірів становить від 10 до 26 кг. На будівельному майданчику блоки монтують вручну.

 

Внаслідок низької щільності газобетон має гарні теплоізоляційні властивості. Однак він досить швидко убирає вологу з навколишнього середовища й повільно неї віддає. Тому стеновые блоки з газобетону при зберіганні необхідно накривати брезентом, накидаючи його на дерев'яні прокладки. У зимовий час внаслідок низьких температур стеновые блоки здатні руйнуватися, тому їх треба зберігати в закритому приміщенні.

Категория: Мои статьи | Добавил: neon3394 (28.12.2008)
Просмотров: 536 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: