Приветствую Вас Гость
Пятница
17.05.2024
10:24

Усе про ремонт і будівництво

Меню сайта
Категории каталога
Мои статьи [28]
Форма входа
Поиск
Друзья сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Главная » Статьи » Мои статьи

Живопис на листовому склі

Особливу декоративність придбає альтанка, якщо її вікна прикрасити живописом. Для розпису скла знадобляться набір кистей і пір'я, фарби, маточки для змішування фарб, палітра, скипидар, калька для нанесення малюнка на скло. Для розпису скла не можна користуватися звичайними фарбами, наприклад аквареллю - потрібні спеціальні барвники.

Люстровые фарби. Для них характерний слабкий металевий відтінок. До складу входять солі заліза, золота, платины, срібла, нікелю, хрому, кобальту й т.д. Люстровая фарба повинна перебувати в рідкому стані, а перед нанесенням її на предмет для запобігання розтікання варто обмежити зону впливу барвника прорізаними за допомогою склоріза неглибокими подряпинами. Готовий виріб обпалюють у печі.
 

Силікатні фарби. Ставляться до легкоплавких, підрозділяються на емалі й фарби. Після їхнього нанесення готовий виріб обов'язково потрібно піддати випалу.

Льодисті фарби: Зберігаються й використовуються у вигляді гранул, наносимых на оброблене оліфою скло. При випалі гранули лопаються, і фарба розтікається по поверхні скла. Перед використанням всі фарби варто підготувати до роботи. Для цього використовують палітру, на якій маточкою розтирають фарбу зі скипидаром. субстанція, Що Вийшла в результаті, повинна бути в'язанням, але не занадто густої, такої консистенції, щоб вона не розтікалася по палітрі. У противному випадку її варто повторно перемішати зі скипидаром. Якщо фарба занадто рідка, її можна підсушити або змішати із сухою фарбою до однорідного стану. Під час нанесення фарби на скло варто пам'ятати, що медленносохнущие фарби приводять до забруднення оброблюваної поверхні, а швидковисихаючі швидко сворачиваются й погано лягають на скло.
 

Нанесену на оброблювану поверхню фарбу не слід торкати до повного висихання.

Щоб створити тло, варто розподілити фарбу по склу за допомогою спеціального м'якого тампона, зробленого із загорненої в марлю вовни. Контурні лінії малюнка потрібно обводити тонкою кистю або пером. Шар накладається краски, що, повинен бути тонким.

Після нанесення фарби стекло варто піддати випалу, але нагрівати його треба повільно, щоб уникнути розшарування або розтріскування фарби. Обпалювати виріб необхідно протягом 1 години при температурі 550° С.

 

Категория: Мои статьи | Добавил: neon3394 (21.03.2009)
Просмотров: 619 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: